Wilhelm Hundt

 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt
 Wilhelm Hundt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM HUNDT (1899-1978): Äppelblom i krus, signerad Hundt, olja på duk, ca 77x67 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

899879

2021-04-10