Emmafåtöljer röd plysch

Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch
Emmafåtöljer röd plysch

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, sk emmafåtöljer, klädda i röd plysch, sitthöjd ca 40 cm

Smärre slitage, mindre fläckar

899886

2021-04-08