Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, omkring år 1900, furu, höjd ca 79, utfällt ca 193x103 cm
Bruksslitage, sprickor, repor
899889
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här