Johan Lindgren

Johan Lindgren
Johan Lindgren
Johan Lindgren
Johan Lindgren
Johan Lindgren
Johan Lindgren

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN LINDGREN (1887-?): Frukter, signerad och daterad J.Lindgren 1914, olja på duk, ca 30x88 cm

Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling

899890

2021-04-10