Hörnsoffa
Vollendet
2021-04-06
899898
| Höchstes Gebot | 39 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
HÖRNSOFFA, 1900-talets mitt, betsad furu, sitthöjd ca 35, längd (i båda riktningarna) 130 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage