Hörnsoffa

Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa
Hörnsoffa

Klubbat för:

39 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HÖRNSOFFA, 1900-talets mitt, betsad furu, sitthöjd ca 35, längd (i båda riktningarna) 130 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

899898

2021-04-06