Georg Jensen Thorup & Bondreup Armbandsur
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORG JENSEN, Thorup & Bonderup, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, halvstel länk med viklås i original, design no. 347, serie nr. 17596, diam ca 34 mm, längd ca 17 cm
Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899900
2021-04-25