Georg Jensen Thorup & Bondreup Armbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORG JENSEN, Thorup & Bonderup, armbandsur, 2000-tal, quartzverk, stål, safirglas, halvstel länk med viklås i original, design no. 347, serie nr. 17596, diam ca 34 mm, längd ca 17 cm

Fint bruksskick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899900

2021-04-25