Klubbat för:
1 900 SEK
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Vadande kvinna, signerad Mollie Heilborn, kopia efter Zorn, olja på pannå, ca 28x18 cm
Ingår i tema-auktionen
Arkitektens konstsamling
899904
2021-04-10