Waltham Armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WALTHAM, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 932701, kaliber FHF76, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Boettlock med bucklor. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
899914
2021-04-25