Waltham Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WALTHAM, armbandsur, 18K, 1960-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, datum, senare läderrem ej original, ref nr. 932701, kaliber FHF76, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Boettlock med bucklor. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899914

2021-04-25