Gustaf Janson oljemålning

Gustaf Janson oljemålning
Gustaf Janson oljemålning
Gustaf Janson oljemålning
Gustaf Janson oljemålning
Gustaf Janson oljemålning
Gustaf Janson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF JANSON (samtida): Komposition, monogramsignerad GJ och daterad -63, olja på duk, 89 x 63 cm

Färgbortfall

899918

2021-04-19