Certina New Art Armbandsur 18K 1970-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CERTINA, New Art, armbandsur, 18K, 1970-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, krona märkt C, läderrem med förgylld sölja i original, ref nr. 0810852, serie nr. 206842, diam ca 19.5x19.5 mm

Fint skick. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

899920

2021-04-25