Staffan Hallström litografi

Staffan Hallström litografi
Staffan Hallström litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Komposition med jägare och groda, signerad samt numrerad 54/60, litografi, ca 71x52

Glaset med spräckt hörn

899922

2021-04-07