Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NACKSTÖD, keramik, Kina, 1900-tal, sancaiglasyr, höjd ca 10, 26x22 cm
Nagg
899931
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här