Johan Jansson oljemålning
Valmis
2021-04-11
899938
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
JOHAN JANSSON (1882-1961): Vinterlandskap, signerad Joh Jansson, olja på duk, 69x140 cm
Tryckskador, krackeleringar