Johan Jansson oljemålning
Vollendet
2021-04-11
899938
| Höchstes Gebot | 6 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
JOHAN JANSSON (1882-1961): Vinterlandskap, signerad Joh Jansson, olja på duk, 69x140 cm
Tryckskador, krackeleringar