Fåtöljer modell Emma modell

Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell
Fåtöljer modell Emma modell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, s.k. Emmor, omkring 1900-talets mitt, klädd i "Anakreon" av Josef Frank för Firma Svenskt tenn, betsade ben, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, fläckar, revor i sitsarna, något ostadiga

899940

2021-04-06