Hallbord

Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBORD, 1950/60-tal, med två lådor, björk och teak, höjd ca 55 samt 65x30 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

899945

2021-04-07