Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
HOLMEGAARD, "High life", rödvinsglas, 2 st., klar glasmassa, 1900-talets andra hälft, cylinderformade, foten med ingjuten spiral, höjd ca 21 cm
Smärre slitage
899946
2021-04-07