Rödvinsglas High life

Rödvinsglas High life
Rödvinsglas High life
Rödvinsglas High life
Rödvinsglas High life
Rödvinsglas High life
Rödvinsglas High life

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

HOLMEGAARD, "High life", rödvinsglas, 2 st., klar glasmassa, 1900-talets andra hälft, cylinderformade, foten med ingjuten spiral, höjd ca 21 cm

Smärre slitage

899946

2021-04-07