Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅLFAT, emalj, Kina, 18/1900-tal, motiv av språkande superkargörer under tall, diameter ca 22 cm
Smärre slitage
899950
2021-04-07
Gör en kostnadsfri värdering här