Bokhylla

Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla
Bokhylla

Klubbat för:

7 200 SEK

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1920/30-tal, med flyttbara hyllplan, fanérat i betsad björk, höjd ca 103 samt 225x28 cm

Fanérskada, bruks och åldersrelaterat slitage

899962

2021-04-07