Klubbat för:
7 200 SEK
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1920/30-tal, med flyttbara hyllplan, fanérat i betsad björk, höjd ca 103 samt 225x28 cm
Fanérskada, bruks och åldersrelaterat slitage
899962
2021-04-07