Klubbat för:
780 EUR
Utropspris
1 000 EUR
KAJ FRANCK, SKÅL, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, formblåst bubbligt glas, diameter 25 cm, höjd 22 cm
899985
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här