Kaj Franck skål

Kaj Franck skål
Kaj Franck skål
Kaj Franck skål
Kaj Franck skål
Kaj Franck skål
Kaj Franck skål

Klubbat för:

780 EUR

Utropspris

1 000 EUR

KAJ FRANCK, SKÅL, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, formblåst bubbligt glas, diameter 25 cm, höjd 22 cm

899985

2021-04-18