Kaj Franck stor pokal

Kaj Franck stor pokal
Kaj Franck stor pokal
Kaj Franck stor pokal
Kaj Franck stor pokal
Kaj Franck stor pokal
Kaj Franck stor pokal

Klubbat för:

920 EUR

1 200 EUR

KAJ FRANCK, POKAL, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, blåst glas, driven, höjd 28 cm, diameter 21 cm

899986

2021-04-18