920 EUR
1 200 EUR
KAJ FRANCK, POKAL, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, tidigt 1970-tal, blåst glas, driven, höjd 28 cm, diameter 21 cm
899986
2021-04-18