Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, silver och emalj, 1900-talets första hälft, diameter 5 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage
899994
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här