Brosch silver och emalj

Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj
Brosch silver och emalj

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BROSCH, silver och emalj, 1900-talets första hälft, diameter 5 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage

899994

2021-04-11