Savonette med kedja18k

Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k
Savonette med kedja18k

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

FICKUR, savonett, Novus, med kedja, 18K, 1900-tal, boettnr 9703, urtavla i emalj med romerska siffror, diameter ca 2,3 cm, kedja med längd ca 70 cm och vikt ca 13 g, total vikt ca 28 g

smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

899997

2021-04-11