Byrå
2021-04-07
900000
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets slut, bemålad, beslag i mässing, fyra hyllplan, höjd ca 107, 108x53 cm
Smärre slitage, nyckel saknas