Skåp barock
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, barock, ek, svärtade detaljer, skuren dekor, höjd ca 154, 161x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Omarbetat, sprickor, dekordelar saknas, fanérskador, torrsprickor
900005
2021-04-07