Skåp barock

Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock
Skåp barock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 2 dlr, 1700-tal, barock, ek, svärtade detaljer, skuren dekor, höjd ca 154, 161x63 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Omarbetat, sprickor, dekordelar saknas, fanérskador, torrsprickor

900005

2021-04-07