Fickur 3 st 1800-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 3 st, 1800-tal, uppdrag med nyckel, spindelgång, det mindre uret med stiftankargång, nickel/ silver, diam 50-67 mm, klockkedjor och nycklar för uppdrag medföljer
Signerade Wallerius samt John Ward. Ett ur osignerat.
Åldersrelaterat slitage. Skador. Bucklor. Ej kompletta delar. Ej funktionstestade. SAV garanterar ej funktionen.
900011
2021-04-25