Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AINA KÅNGE (1906-1991), matta, röllakan, signerad AK, ca 195x135 cm
Smärre slitage
900024
2021-04-06
Gör en kostnadsfri värdering här