Andreas Wargenbrant brons

Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons
Andreas Wargenbrant brons

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The Cubes", förgylld brons, HC (ej numrerad), höjd ca 47, ca 40x46 cm

Saknar skyltmärkning

900047

2021-04-06