Ingegerd Råman Orrefors

Ingegerd Råman Orrefors
Ingegerd Råman Orrefors
Ingegerd Råman Orrefors
Ingegerd Råman Orrefors
Ingegerd Råman Orrefors
Ingegerd Råman Orrefors

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

INGEGERD RÅMAN, Orrefors, Limited edition, vas, frostat glas, signerad, innerdiamter 20 cm, höjd 47,5 cm

Lättare bruksskick

900054

2021-04-17