Stolar Lindqvist Motala
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 10 st, 1950-tal, Lindqvist Motala, sits och rygg i teakfanér, stomme av stålrör, stapelbara, sitthöjd ca 43 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, repor, märken och fanérskador, patina
900055
2021-04-07