Stolar Lindqvist Motala

Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala
Stolar Lindqvist Motala

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10 st, 1950-tal, Lindqvist Motala, sits och rygg i teakfanér, stomme av stålrör, stapelbara, sitthöjd ca 43 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, repor, märken och fanérskador, patina

900055

2021-04-07