Damskrivbord blandstil
2021-04-07
900059
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, blandstil, vitmålad trästomme, glasskiva, höjd ca 76, 113x62 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och färgbortfall