Damskrivbord blandstil

Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil
Damskrivbord blandstil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets första hälft, blandstil, vitmålad trästomme, glasskiva, höjd ca 76, 113x62 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och färgbortfall

900059

2021-04-07