Arne Jacobsen

Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen
Arne Jacobsen

Klubbat för:

2 000 SEK

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran, 3 st stolar, Fritz Hansen, 1967, rödlackerade sitsar på stålben, märkta undertill, sitthöjd ca 44/42,5 cm.

Bruksslitage, fanerskador, fanerlagning på en rygg, senare lackering.

900060

2021-04-17