Anne Nilsson "Celeste"

Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson
Anne Nilsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ANNE NILSSON, 3 st ljusstakar, "Celeste", glas, grön glasmassa med gulddekor, signerade och etikettmärkta, höjd 37 respektive 33 cm.

Kuntoraportti

Smärre slitage.

900062

Päivämäärä:

2021-04-17