Anne Nilsson "Celeste"
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
ANNE NILSSON, 3 st ljusstakar, "Celeste", glas, grön glasmassa med gulddekor, signerade och etikettmärkta, höjd 37 respektive 33 cm.
Kuntoraportti
Smärre slitage.
900062
Päivämäärä:
2021-04-17