Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 104/225, färglitografi bladmått ca 43x30 cm

900074

2021-04-06