Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BERTIL VALLIEN, Kosta Boda, vas, glas, unik, signerad, numrerad B.366 / 30584.0.366 ?, innermått 15,5x13 cm, höjd 14,5 cm
Viss skiftning på ytskikt (troligen från tillverkning)
900076
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här