"Princess"

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CESON, "Princess", 12 st kakgafflar samt 12 st teskedar, silver, Göteborg, 1960-tal, längd 11,5-13,5 cm, total vikt 355 gram.

Bruksslitage.

900085

2021-04-17