Karmstolar Fasem
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
G. VEGNI & G. GUALTIEROTTI, karmstolar, 7 st, "P40", Fasem, Italien, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, sitsar samt karmar i läder, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, märken, lädret ställvis med fläckar
900101
2021-04-06