Karmstolar Fasem

Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem
Karmstolar Fasem

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

G. VEGNI & G. GUALTIEROTTI, karmstolar, 7 st, "P40", Fasem, Italien, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, sitsar samt karmar i läder, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, lädret ställvis med fläckar

900101

2021-04-06