Aria gitarr

Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr
Aria gitarr

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARIA, gitarr, Japan, modell A551, 1900-talets andra hälft, total längd 102 cm, fodral medföljer

Bruksslitage, mindre märken

900107

2021-04-08