Byrå Nyrenässans

Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans
Byrå Nyrenässans

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, bemålad, 1800-talets slut, nyrenässans, 5 lådor, höjd ca 102, 50x97 cm

Senare bemålning, slitage

900108

2021-04-08