Levin gitarr

Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr
Levin gitarr

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEVIN, gitarr, AB Herman Carlson, Götebord, 1900-talets mitt, total längd ca 95 cm

Sprickor, slitage

900112

2021-04-08