Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ MED SPEGEL, fanérade i valnöt, 1970-tal, två lådor, höjd ca 37, 130x40, spegeln 124x84 cm
Slitage, repor, stötmärken
900113
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här