Byrå och spegel valnöt 1970-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ MED SPEGEL, fanérade i valnöt, 1970-tal, två lådor, höjd ca 37, 130x40, spegeln 124x84 cm

Slitage, repor, stötmärken

900113

2021-04-08