Wilhelm von Gegerfeldt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Hus vid strandkant, signerad, olja på duk, 38x49 cm

900127

2021-04-07