Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, ek, 4 lådor, utdragbar skiva på kortsida, höjd ca 70, 90x65 cm

Slitage, fläckar, märken förekommer

900130

2021-04-07